Mandat 2018-2022

 

 Presedinte

Arh. Mihai Isacov

  

Trezorier

Arh.  Adrian Butuman

  

Colegiul Director

 

 Arh. Mihai Isacov – vicepreședinte

 Arh. Alexandru Bălan – vicepreședinte

Arh. Radu Ștefan Cornescu– vicepreședinte

Arh. Marcel Pavel – vicepreședinte

Arh.  Adrian Butuman – trezorier

   

 Consiliul Teritorial de Conducere

Arh. Alinta Gabriela Isacov

Arh. Marius Șocarici

Arh. Adrian Butuman

Arh. Serghei Petrov

Arh. Radu Ștefan Cornescu

Arh. Noela Eugenia Ene

Arh. Alexandru Bălan

Arh. Anca Suhov

Arh. Adrian Grigorescu

Arh. Andrei Leonte

Arh. Marcel Pavel

Arh. Bogdan Cristian Marcu

Arh. Cosmin Mihai Lupu

Arh. Enghin Ismail

 
Comisia Teritorială de Disciplină

 Arh. Viorel Sorin Munteanu-președinte comisia de disciplină
Arh. Alexandru Mihai Costandache

Arh. Liviu Didă

Arh. Nicușor Petrescu

Arh. Laura Smaranda Tudosie

Arh. Veronica Pribeagu

C.Arh. Rodica Ungureanu

Arh. Alexandru Zechiu
C.Arh. Măceș Fănica

 
Comisia Teritorială de Cenzori

Vasile Buzoiescu  – expert contabil

 Arh. Ion Teodor

Arh. Simona Bercu

 

Delegați  Conferința Națională

 Arh. Mihai Isacov

Arh. Alinta Gabriela Isacov

Arh. Ignis Nejla Duvagi

Arh. Serghei Petrov

Arh. Marius Șocarici

Arh. Laura Smaranda Tudosie

Arh. Alexandru Bălan

Arh. Adrian Butuman

Arh. Anca Suhov

C.Arh. Roxana Mărculescu

Arh. Marcel Pavel

Arh. Silviu Badea

Arh. Viorel Sorin Munteanu

C. Arh. Valeriu Anton

C.Arh. Rodica Ungureanu

Arh. Filip Raicu

Arh. stag. Petrică Radu Teodor-supleant

C.Arh. Măceș Fănica-supleant

 

 

 

Personal

Simona Olteanu – secretar executiv filială

Mihaela Trăistaru-secretar

Georgeta Neagu – salariat filiala, sediu Tulcea

 

Mandat 2014-2018

 

 Presedinte

Arh. Alexandru Bălan

  

Trezorier

Arh. Radu Ştefan Cornescu 

  

Colegiul Director

 Arh. Alexandru Balan – presedinte

Arh. Mirela Dida – vicepresedinte

Arh. Mihai Isacov – vicepresedinte

Arh. Ignis Duvagi – vicepresedinte

Arh. Radu Ştefan Cornescu – trezorier

   

 Consiliul Teritorial de Conducere

Arh. Mirela Dida – vicepresedinte

Arh. Mihai Isacov – vicepresedinte
Arh. Ignis Duvagi – vicepresedinte

 Arh. Radu Ştefan Cornescu – membru
Arh. Nicusor Petrescu – membru
Arh. Paula Pintilescu – membru
C. Arh. Valeriu Anton – membru
C. Arh. Dragos Marcu – membru
Arh. Andrei Bescuca – membru
Arh. Silviu Badea – membru

Arh.Vizireanu Cosmin – membru

Arh.Memet Adnan – membru

C.Arh. Aurelia Radu – membru supleant

 
Comisia Teritoriala de Disciplina

 Arh. Alinta Isacov

Arh. Alexandru Zechiu
Arh. Marius Iuga – supleant
C.Arh. Aurelia Radu – supleant

 
Comisia Teritoriala de Cenzori

 Arh. Bogdan Mihalca

Arh. Teodor Ion
Arh. Nachiu Dumitru – supleant

 

Personal

Muedin Serihan – secretar filiala

Noca Simona – salariat filiala

 Neagu Georgeta – salariat filiala, sediu Tulcea

Comentariile nu sunt permise.