PROGRAMUL CONFERINTEI TERITORIALE A FILIALEI DOBROGEA A

ORDINULUI ARHITECTILOR DIN ROMANIA DIN DATA DE 10 MAI 2014

 

09.00 — 09.55 – INREGISTRARE PARTICIPANTI / DELEGATI - PRIMIRE BULETINE VOTURI CONFERINTA

DESCHIDERE OFICIAL : 10.00 — 10.20 MODERATOR : VICEPRESEDINTE ARH. MIHAI ISACOV

10.00 — 10.10 – DESCHIDEREA CONFERINTEI TERITORIALE A FILIALEI DOBROGEA A O.A.R.

 - PREZENTARE PREZIDIU / INVITATI

 - SITUATIA PREZENTEI

10.10 — 10.20 – APROBARE ORDINE DE ZI / VOT - APROBARE COMISIE DE NUMARARE VOTURI /  VALIDARE A ALEGERILOR / VOT - INFORMARE PROCEDURA DE VOT

SESIUNEA I – MODERATOR : ARH. ALEXANDRU BALAN

10.20-11.20 – ORGANIZAREA FILIALEI TERITORIALE

 - PREZENTAREA RAPORTULUI PRESEDINTELUI ARH. ALEXANDU BALAN

 - ANALIZA / DISCUTII/ PROPUNERI/ VOT

 - PREZENTAREA RAPORTULUI CONSILIULUI TERITORIAL, ARH. MIHAI ISACOV

 - ANALIZA / DISCUTII/ PROPUNERI/ VOT

 - PREZENTAREA RAPORTULUI COMISIEI DE DISCIPLINA, PRESEDINTE COMISIE ARH. ALINTA ISACOV

 - ANALIZA / DISCUTII / PROPUNERI / VOT

 - PREZENTAREA RAPORTULUI COMISIEI DE CENZORI, TREZORIER ARH. STEFAN RADU CORNESCU

 - ANALIZA / DISCUTII/ PROPUNERI/ VOT

 - VOTAREA REGULAMENTULUI O.A.R. – FILIALA TERITORIALA DOBROGEA

11.20 – 11.40 – PREZENTARE SPONSORI PARTENERI

11.40 – 12.00 – PAUZA DE CAFEA

SESIUNEA II – MODERATOR : VICEPRESEDINTE ARH. MIHAI ISACOV

12.00 – 12.40 – PREZENTARE CANDIDATURI PENTRU FORURILE DE CONDUCERE A FILIALEI, COMISII SI DELEGATI LA CONFERINTA NATIONALÃ  - PROPUNERI DIVERSE

12.40 – 12.50 – VOTARE MATERIALE PREZENTATE + CONSILIU + COMISII + PRESEDINTE + DELEGATI

12.50 – 13.15 – PREZENTARE SPONSORI PARTENERI

13.15 — 13.35 – PAUZA DE CAFEA

SESIUNEA III

13.35 – 13.45 – RAPORTUL COMISIE DE NUMARARE A VOTURI LOR ASUPRA MATERIALELOR PREZENTATE : PRESEDINTE ,CONSILIU SI COMISII

13.45 – 14.00 – MODERATOR NOUL PRESEDINTELUI O.A.R. – FILIALA DOBROGEA

14.00 – 14.15 – SEDINTA NOULUI CONSILIU TERITORIAL. ALEGEREA VICEPRESEDINTILOR.SI TREZORIERULUI

14.15 – 14.30 – DISCURSUL PRESEDINTELUI, VICEPRESEDINTILOR ( COLEGIUL DIRECTOR)  - STABILIREA CANDIDATILOR PENTRU CONSILIUL NATIONAL

 - ANALIZÃ / DISCUTII / PROPUNERI

14.30 – 14.45 – PREZENTARE “ARHITECT VICTOR STEPHANESCU” – PREZENTATOR ARH. STEFAN RADU CORNESCU

14.45 – 15.00 – INCHEIEREA LUCRARILOR CONFERINTEI – COMUNICAT DE PRESA.

 

 PROIECT – Regulament filiala Dobrogea 2014

 

 

NR.

CRT

NUME

FUNCTIA PENTRU CARE CANDIDEAZA

 

   

PRESEDINTE

CONSILIUL TERITORIAL

COMISIA TERITORIALA

DE DISCIPLINA

COMISIA DE

CENZORI

DELEGAT LA CONFERINTA NATIONALA

1

ANGHELESCU VALERICA

   

X

 

X

2

ANTON VALERIU

 

X

   

X

3

BADEA SILVIU

       

X

4

BALTA STEFAN ANDREI

 

X

   

X

5

BALAN ALEXANDRU

X

X

   

X

6

BATA MARIAN GABRIEL

 

X

   

X

7

BESCUCA ANDREI

 

X

     

8

CALIMAREA GEORGETA

       

X

9

COSTANDACHE ALEXANDRU MIHAI

       

X

9

DUVAGI IGNIS NEJLA

 

X

   

X

10

ISACOV ALINTA GABRIELA

 

X

   

X

11

ISACOV MIHAI

       

X

12

IUGA ALEC MARIUS

   

X

   

13

MARCU CRISTIAN BOGDAN

 

X

     

14

MARCU DRAGOS

 

X

   

X

15

MEMET ADNAN

 

X

     

16

MUNTEANU VIOREL SORIN

 

X

   

X

17

PETROV SERGHEI

 

X

     

18

RADU AURELIA

 

X

X

 

X

19

SUHOV ANCA

   

X

   

20

UNGUREANU RODICA

   

X

X

X

21

VIZIREANU COSMIN TUDOR

 

X

     

22

ZECHIU ALEXANDRU

 

X

     

 

 

CANDIDATI INSCRISI PENTRU PARTICIPAREA LA CONSILIUL NATIONAL:

ANTON VALERIU, BALAN ALEXANDRU, DUVAGI IGNIS NEJLA, ISACOV MIHAI, UNGUREANU RODICA

 

 

Comentariile nu sunt permise.